Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valakinek van kedve deszkázni?...

Valakinek van kedve deszkázni? Az a baj, hogy nincs deszkás ismerősöm.

Figyelt kérdés

Egyedül nem olyan jó, Pest megyében lenne jó valahol. Az is még a gond, hogy nem igazán tudok jó helyeket. Még elég kezdő vagyok, de mondjuk egy lánnyal vagy egy fiúval szívesen deszkáznék hétvégenkén vagy akár hétköznaponként! Egy magamfajta kezdővel deszkáznék , hogy gyakoroljunk, vagy egy profival, aki segítene megtanítani trükkökre.

Várom azokat akiknek lenne kedvük.



2016. ápr. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem akar veled lenni.
2016. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást...
2016. ápr. 22. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Most az az igazság, hogy ha neten teszed ki ezt a kérdést akkor akárki lehetsz.

Lehet, hogy tök kedves vagy de a pakliban az is benne van, hogy egy emberrabló vagy.

Már nem sértésből, de szerintem érted mire gondolok.

Ha tényleg deszkázni szeretnél akkor menj ki pályára és kezdj el valakikkel ott lógni. A deszkások segítőkész alakok.

Ha nem ismersz deszkapályát én tudok segíteni Budapesten belül. Akkor írj privátban ha még kell.

2016. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!