Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Olvastam egy hirdetést amiben...

Olvastam egy hirdetést amiben a szhelyi srácnak van tippje hogyan legyél izmos 4 hét alatt. Két tablettát kell szedni és sokan reagálnak rá pozitív hangvétellel Tudtok oldalt linkelin?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
vhol itt láttam a hírdetését de most nem találom
2010. márc. 29. 20:47
 2/7 anonim válasza:
Erre gondolsz talán? [link]
2010. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
így van papa:D
2010. márc. 29. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne fontosabb az egészséged ennél, hogy 4 hét alatt kigyúrt legyél? Ha máshoz is ennyi türelmed van, akkor azt kell hogy mondjam, hiába fogsz valaha izmosnak kinézni, belül nagyon gyenge vagy. Meg különben is ha sportosnak akarsz kinézni, hát sportolj, hidd el érdemes.
2010. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel felfújt lufikat is tömködhetnél a pólód alá, kb ez is ilyen csak a bőröd alatt. Ha haza akarod vágni a szervezeted és szívrohamba akarsz meghalni, vagy impotens akarsz lenni szedd bátran. Mellesleg a kommentek is reklámfogás részei, ezek nem valódiak.

Én a helyedben nem vágnék bele.

2010. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt nem érted meg h kamu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

de ba.d rá ki a pénzed, hülyegyerek


csak a kajából lesz izom!!!!!!!

2010. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

majd minnyá anyádat baszom ki jól én is rájöttem közbe h kamu meg ki akarja megcsinálni csak kiváncsi voltam.

ha az én döntésem minek pofázol

2010. ápr. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!