Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen agresszív görkorcsolyát...

Milyen agresszív görkorcsolyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek egy ilyen kisebb márkával kéne kezdenem mint pl ezek: [link]

25-30 ezer forintért

Vagy inkább egy nagyobb márka valamelyik legolcsóbb típusát megvenni pl ezek közül a 40 ezer forint körüli darabok:

[link]

[link]

[link]


Rólam azt kell tudni hogy már 3 évet koriztam régen sima görkorival és az utolsó korimat 2 hét alatt szétcsesztem mert annyit ugráltam vele, ezután egy darabig nem volt semmi sporteszközöm elkezdtem rollerozni így már parkban is van valamekkora gyakorlatom ha ez számít de nem nagyon jött be meg nem nekem való a rolleres társaság így visszatérek a görkorihoz viszont most már komolyabban.

Köszi hogy végigolvastad ha értessz a korikhoz akkor kérlek segíts!



2015. dec. 27. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél drágábbat. Hány éves vagy, hány kiló?
2015. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Remzyt és usd-t is nézd

Ha van kint usaban ismerősöd akkor sokat tudsz spórolni

2015. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És no name szart ne vegyél
2015. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. 15 éves vagyok és 57 kiló,

Sajnos nem vagyunk gazdagok egy év alatt tudok kb max 80 ezer ftt szerezni és most van 30km de januárba lesz szülinapom így lesz addigra kb 40-45km korira. Még egy fél évet biztos nem várok mert már nagyon hiányzik. De nyáron így már leszek 16 valószínűleg megyek dolgozni szóval következő korinak már lehet majd valami jobb.


Többi válaszoló szerint akkor inkább a márkásak közül egy olcsóbbat?


Bocsi hogy későn írok nem számítottam ilyen gyors válaszokra.

Megy a like mindenkinek :)

2015. dec. 27. 23:51
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja bocsi hülye vagyok most látom hogy te küldted mindet xd

Egyébként sajna nincs kint ismerősöm.

2015. dec. 27. 23:56
 6/10 A kérdező kommentje:

És a keretem maximuma körül lévőek közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ránézésre melyiket tartod a legjobbnak?

Árban a remz 4 tűnik a legjobbnak és elég nagy akció van rajta. Ezeknél a selejtes sorozatot szokták leértékelni vagy ez random?

2015. dec. 28. 00:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint ezt értsd úgy hogy meg lehet bízni abban amelyiken ekkora akció van vagy gyanakodni kell esetleg utánnanézni jobban?
2015. dec. 28. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Az s04 ezer éves azért akciós

Ezek közül mind jók

Azt vedd meg amelyik kényelmes

vagyis próbáld fel mielőtt megveszed

2015. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy az utolsó kettőnek középen kisebb kerekei vannak, ezek inkább korlátra valók, bár ugye a többiből is szokás kiszedni a középső kerekeket, bár én úgy nem szeretem, de mindenki döntse el ezt maga :)
2015. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na mit vettél végül?
2016. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!