Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka vagy BMX? Melyik...

Gördeszka vagy BMX? Melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés

csak érdekel,hogy ki ,hogy látja

elsősorban olyanoktól kérnék választ,aki valamelyiket űzi de mástól is jöhet ! :D



2015. nov. 22. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen buta kérdést, hihetetlen. Csak akkor látok ilyen kalibereket, mikor különböző harci stílussal kérdezik ugyan ezt. Ember! Amelyiket meg tudod tanulni használni, az lesz neked jó. És mi nem tudjuk, hogy te mit akarsz velük csinálni. Menni vele boltba, dzsalni az éjszakában haverokkal, trükközni az összes korláton és így tovább. Amelyik tetszik, azt vedd meg. Nincs olyan, hogy "jobb"!
2015. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már deszkázom,a legjobb barátnőm pedig most akar elkezdeni BMX-ezni, szóval nem erre irányult a kérdés,hanem arra ,hogy "kinek mi" és miért .-.


egyébként odaírtam,hogy az érdekel hogy,ki,hogy látja


szó sem volt arról,hogy én melyiket csináljam .-.

2015. nov. 22. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gördeszka jobban bejön mint a BMX vagy a sima bicikli, amúgy is gördeszka őrült vagyok. :-D
2015. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
magyarországon nem nagyon lehet deszkázgatni, mert a parkok többsége alkalmatlan rá, az utcáról meg elküldenek meg rongálsz, és különösebb deszkás életről sem tudok
2015. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméten pedig van egy nagyon jó deszkás park pont a vasút állomással majdnem szembe vele.
2015. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az ÉRTELMES választ adóknak :)
2015. nov. 24. 17:36
 7/7 anonim válasza:
100%
mindkettőt csinálom és mindkettő nagyon jó sport attól függetlenül hogy mit akarsz vele csinálni.. szerintem egyikhez sem kell park.. az utcán el lehet lenni...
2015. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!