Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem késő 16 évesen elkezdeni...

Nem késő 16 évesen elkezdeni thai boxolni? Csak mert minden barátom aki boxol, vagy birkózik több éve kezdte el.

Figyelt kérdés
szeptemberben szeretnék elkezdeni thai boxolni. 16 éves vagyok, 186 cm és 65 kiló, tudom nagyon vékony, de addigra szeretnék felszedni még 10 kilót. csak hobbi szinten szeretnék thai boxolni, hogy jobban bírjam az ütéseket, még sose verekedtem és ezért ha úgy adódik meg tudjam védeni magam. a thai box jó választás?
2010. márc. 18. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
és gyakoriak a csonttörések, vagy fog kiverések edzéseken?:D
2010. márc. 18. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Még gyerek vagy!
2010. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kezd csak el. A Thai box naon jó.
2010. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem késő elkezdeni!
2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A fog kiverés szerintem nem gyakori , mink edzésen fogvédőt használunk , csont törés se gyakori , nemrég volt egy gyereknek eltörték az orrát , de nem gyakori !! Szerintem kezd el és majd lesz ami lesz :)
2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
értelmes edzésen nem fordulhat elő sérülés mert akik tapasztaltabbak figyelnek egymásra a kezdők meg nem tudják még kontrollálni igazán a technikákat de ezekre az edző felelőssége figyelni.
2013. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!