Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA edzőtermet tudnátok mondani?

MMA edzőtermet tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Most költöztem fel Pestre, és érdekelne hogy hol találok MMA edzőtermet? Aki esetleg jár már egybe, az tudna mondani esetleg árat? Meg helyet? El akarom újra kezdeni, de a google, vagy olyat ad be, ami baromi messze van, vagy nem ír árat. Nyugatitól lakok 3 perce.

2015. okt. 25. 09:47
 1/3 anonim válasza:

En is a Nyugati kornyeken lakom. De Kispestre jarok mma-ra. Zathureczky Zsolt edzesere. ( van honlapja, facebook ja) Nagyon farasztoak az edzesek, nem finomkodik a foszer, megse serulunk. Most is versenyzik, tehat gyakorlatias oktato. i5 napig szokott izomlazam lenni egy foldharc edzes utan.

Eloszor ugy gondoltam, h messze van az edzes. De a metron mindig kenyelmesen meg tudok ebedelni. Regen gyalog jartam a Nyugati kornyekere . Az odaeres ott is eltartott majdnem annyi ideig, csak enni nem tudtam kozben.

2015. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Növényinél edzettem a dunakeszi teremben meg a b4 teremben is. Nagyon jól össze vannak rakva az edzések, nem drága egyáltalán és nagyon jó eredményt hoz nehany versenyző. Én először féltem egy kicsit de nagyon foglalkoznak mindenkivel meg oda figyelnek.
2015. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. dec. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!