Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik adókon láthatok extrém...

Melyik adókon láthatok extrém sport (deszka, bmx) rendzevényeket?

Figyelt kérdés
mint pl Simpel Session,Dew tour stb..
2010. márc. 10. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Eurosport 1-2 én ott bmx-et nézek meg deszkázást
2010. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és mostanába láttál ott bmxeseket? Én sosem látom basszus pedig szinte csak az érdekel így Tv szinten..


Hát gondolom nyáron többlesz majd nem?


Azért köszi

2010. márc. 11. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
télen nem naon szoktad bmx-bajnokságokat rendezni sztem nehéz lenne dzsekibe meg melegítőbe meg bakancsba bmx-ezni
2010. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fedettről még nem hallottál?..
2010. márc. 12. 23:19
 5/8 anonim válasza:
Extreme ... Nállunk van : Extreme ez a neve :D Mindig extérm sporotok... az össze :D csak ilyen szarok nincsenek ,hogy freerunning xD
2010. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

extreme sports channel,dumálom rá épp anyáékat hogy küssök be.:D.

Meg eurosport 2.én snowboardot nézek rajta mostanában,merthát még csaknincs annyira hűdejóidő hogy bmxversenyek legyenek.nem?

2010. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fedetpályás miért ne? a Simpel Session az még javába télen volt: D Amugy én nemtudom hogy mivan de nálunk alig megy valami Sport csatorna..biztos a szolgáltató miatt. Na majd én mozgosítom ősöket hogy ez ne legyen így: D
2010. ápr. 4. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
úgykellúgykell.:Duccsóvoltam
2010. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!