Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Találtam egy pont nekem való...

Találtam egy pont nekem való kétsoros görkorit, egy kis 'szépséghibával'. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy apróhirdetésben megtaláltam álmaim görkorcsolyáját, nagyon tetszik, de 39-es, nekem pedig 37 és feles lábam van.Szerintetek ez még belefér? Ha egysoros lenne, nem lenne akkora gond, mert azok általában merevek, de ez ilyen vászon-szerű anyagból van, és félek, hogy emiatt nem tartaná rendesen a lábam..vagy másfél számnyi különbség nem akkora gond?
2010. márc. 7. 11:31
 1/2 anonim válasza:

szia!

próbálj meg egy "próbát" kérni az eladótól!

ha helyi a dolog. ha távolabb van... hát, próba cseresznye akkor. ha mást nem eladod(tovább)

amúgy nem tudom belefér-e, !lehet! szerencsés lennél, és a cipőiparban észlelhető méretkülönbségek pont jól jönnének neked. de az is lehet h nem:) ez a baj. nem lehet tudni.

2010. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg keress egy másik boltot, ahol lehet ilyeneket kapni. Biztosan beleszeretnél egy másikba, ami még lehet, hogy szebb is. És a te méreted is.
2010. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!