Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek lenne esélyem...

Lilu40 kérdése:

Szerintetek lenne esélyem bekerülni az ovw-be?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok sportolok (futás,tánc,kézilabda,rúdtánc) azt hallottam hogy legyen elönyös oldalam sztem meg van jó alak nem vagyok beképzelt de nem mondanám hogy annyira ronda lennék és magasságom is meg van (167cm de lehet hogy még növök nem tom) jól beszélek angolul mindjárt meg lesz a felsö fokú angol nyelv tudás hajlékony vagyok bírom a terhet rendesen és én ugy gondolom hogy ha el mennék budapestre a HCW-be akk lenne egy kis tapasztalatom és olyan 20 évesen ha kiköltöznék ahol van az OVW és jelentkeznék akk talán nagy esélyem lenne ott tanulni pankráciot vélemény?

2015. ápr. 26. 15:05
 1/1 anonim válasza:
15 éves vagyok és két éve járok a HCW dojo-ba te is járjál oda.Az edzők nagyon jártassak ebben a szakmában mivel olyan bírkózóktól szerezték tudásukat/tapasztalatukat mint Joe Legend,El Generico azaz Sami Zayn,Tommy End és Matt Cross.a HCW 2010 óta létezik.Elöszőr a HCW-ben probálj sikeres lenni és Európában szerezél magadnak nagy hírnevet és fussál be híres Európai szervezetekbe mint pl.:wXw,RPW.utána látogas el más országokba ahol nagyon híres ez a sport.Mexikóba és Japánba érdemes lenne túrnézni és megismerkednél a Lucha Libre stílusal(Mexikói) meg a Puroresu-val(Japán)és jöhet utána amerika ott probálj meg a híres indy szervezetekbe befutni mint pl.:CZW,PWG,ROH,Chikara Pro.És járjál e híres pankrátorok szemináriumára.
2016. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!