Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erdei Zsolt hány évesen...

Erdei Zsolt hány évesen kezdett el boxolni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 08:33
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

"Erdei Zsolt: Tízéves koromig Dunakeszin éltünk, addig semmilyen kapcsolatom sem volt a sporttal. Szabad időmben inkább bandáztam vagy cselőpókokat fogtam a lyukból. [...] Tíz és fél éves lehettem, amikor a nevelőapám olvasott egy újsághirdetést az Esti Hírlapban - amiért mindig engem szalajtott el, 1 Ft 80 fillérbe került -, hogy a KSI rengeteg sportágban tart felvételit. Gondolta, levisz, mert a rengeteg energiámmal úgysem tudok mit kezdeni, csak a téren kóborlok. Két sportágat kellett megjelölni az űrlapon, és hogy meglegyen a kettő, én behúztam az atlétikát is, de igazából birkózni szerettem volna, csak az pont nem volt. A nevelőapám szerette a bokszot, mondta, próbáljam ki, ha nem tetszik, abbahagyom. Féltem tőle, hogy betörik az orrom, aztán amikor lementem az edzőterembe, minden félelmem elmúlt. Szerelem volt első látásra."


[link]

2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ebből nem tudtam meg... :P
2015. ápr. 7. 18:45
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
Akkor kiemelem a lényeget: 10 és fél éves volt.
2015. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2015. ápr. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!