Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek?

Milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés

kb 165cm vagyok,kb 65kg,lábméretem 41-42

max olyan 25000ft amit ráköltenék,néztem cruisert,longboardot és sima gördeszkát is,de nemtudom melyik legyen

melyik a legjobb márka?melyik az amelyikre nemnagyon kell költekezni vásárlás után?



2015. márc. 29. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:

pl ez jó deszka?

[link]

2015. márc. 29. 13:46
 2/3 Beniy ***** válasza:
Szia! 25.000 forintért valószínűleg csak egy sima gördeszkát fogsz kapni, cruisert nehezen, normálisan működő longboardot pedig szinte abszolút nem. Vásárlás után tulajdonképpen mindegyikre kell költeni, ez talán a cruiserekre annyira nem igaz, a longboardok pedig elég strapabírók, mondjuk ez a használattól is függ. Viszont amíg kezdő vagy, addig ezek a költségek NAGYON alacsonyak lesznek kb. olyan 1 évig, bár attól függ milyen gyorsan fejlődsz. Olyan nincs, hogy legjobb márka, viszont azt lehet tudni, hogy mik a gagyik, ennek megfelelően a Jart és "Tricks" cuccokat kerüld. Mindezt összevetve neked valószínűleg már csak a deszka méretét kell meghatározni, és mivel a lábméreted már meg van adva, már csak azt szeretném tudni, hogy pontosan mire is használnád? (csak sima gurulgatás (fontos, hogy városban, vagy vidéken), síktalajon trükközni, esetleg lépcsőkön leugrálni, korlátokon csúszkálni, poolozni, minifélcsövezni, ilyesmi. Ehhez ajánlom deszkás videók nézegetését.)
2015. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel kezdő vagyok ezért először gurulni szeretnék jól megtanulni,utána persze szerintem jönne a trükközés.Városban vagyok ugyhogy városi használatra kell,néha elgurulni A-ból B-be.Amit linkeltem arról mi a véleményed?
2015. márc. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!