Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kezdjem el a deszkázást?

Eny:3 kérdése:

Hogy kezdjem el a deszkázást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék deszkázni.Kezdő vagyok, még csak állni sem álltam deszkán.Az elsődleges cél természetesen az lenne, hogy tudjak vele közlekedni utána pedig a trükkökre áttérnék, legalábbis szeretnék :D Nem igazán tudom mi lenne a megfelelő de nem akarok sokat költeni rá egyenlőre biztos nem, szóval max 10000 Ft tudom, hogy lehetetlen ilyen árban valami jobb fajtát találni, de nem akarom olyan sűrűn cserélgetni, a tanulás előrehaladtával. Szóval linkeket tudtok küldeni? Vagy esetleg tanácsot adni, hogy kezdjem el, mi lenne az ideális deszka, hol szerezhetném be. Azt még hozzátenném, hogy azért nem akarok drágát, mert ha esetleg megunnám vagy bármi ne menjen kárba a pénz :D

2015. márc. 25. 18:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és komplett deszkára gondoltam.
2015. márc. 25. 18:56
 2/3 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Először is, azt elmondanám neked, hogy ezekkel az olcsó deszkákkal az a probléma, hogy pont ezek fogják elvenni a kedvedet az egésztől. :/ Érdemesebb egy picivel többet rákölteni, és ha kezdő vagy, akkor azt úgyis fogod használni egy olyan 1,5-2 évig mondjuk. :) Igaz, a csapágyakat érdemes kicserélni, de az nem feltétlenül olyan drága, meg azokat érdemes is karbantartani. ;) Másodsorban ha alapvető adatokat megadsz, mint például mekkora a lábad (ez befolyásolja kisebb mértékben a deszka méretét), illetve, hogy mi tetszik a gördeszkázáson belül (ilyenek, mint síktalajon trükközés, szintezés, azaz lépcsőkön, meg hasonlókon leugrálás, korlátokon csúszkálni, esetleg pool, minifélcső, ilyesmik), ehhez ajánlanám deszkás videók/filmek nézését. Ez azért is jó, mert ha előre tudod, hogy mi tetszik, és mi az, amit mindenképpen ki akarsz később próbálni, akkor már eleve azzal a mérettel kezdesz, ami később valószínűleg kelleni fog neked, és ahhoz szoksz hozzá. :)

Ha van még más kérdésed, akkor írj vagy itt, vagy pedig privátban.

2015. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beniy ***** válasza:

Jah, amúgy itt egy kis példa, hogy miért is nem érdemes Olcsó, gagyi deszkát venni. :) Ezek profi arcok, gyakorlatilag deszkán születtek, most akkor képzelj a helyükbe egy kezdőt. https://www.youtube.com/watch?v=TcETNEuIV8k


https://www.youtube.com/watch?v=u1jHEqs5IQE

2015. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!