Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok nekem valamilyen...

Tudnátok nekem valamilyen agresszív görkorit ajánlani?

Figyelt kérdés
Nyáron és tavasszal elég sokat szoktam korizni de eddig nagyon gagyi korim volt. Szeretnék valamilyen agresszív korit venni. Megszeretnék tanulni azzal trükköket csinálni de fogalmam sincs, hogy milyet vegyek. Tudnátok ajánlani? Hát igazából árban max 15 + 1-2 ezret tudnék rászánni. Persze az se baj ha drágább csak ne iszonyatosan több legyen. Még úgy se kell nagyon profi. Vagy jobban járok, ha most veszek egy nagyon jót? A láb méretem 39 körül van. Köszi a válaszokat előre is.

2015. febr. 1. 09:49
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy... Én is vettem régen, de megbántam, alig használtam, mert kis kerekek miatt túl lassú volt. Ha gondolod eladom neked 25000 ért vettem egy hónapot ha használtam... 10000+posta ért a tiéd. Ha kell írj rám privatban és küldök róla képeket is.
2015. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennyiért max hazsnáltan tudsz venni


esetleg ha van USA-ban rokonod, ismerősöd, vagy valaki aki éppen megy, és elhozza neked, akkor sokat tudsz spórolni, mert amit itthon 85k körül adnak az ott megvan a feléből


Rollerblade, USD, Remzy


itt van pl. eze


[link]

2015. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem sokat használtam ki a plate-jét, de városban sokkal jobb mint a nagykerekű fitness
2015. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!