Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a deszka jó lenne nekem?

Egygordeszkas kérdése:

Ez a deszka jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

NAgyon kezdő vagyok.Régebben gördeszkáztam,de semmilyen trükköt nem tudtam.Ezért gondoltam arra hogy ezt a deszkát jobban tudnám használni,mert csak gurulgatnék vele.

Szerintetek milyen?

[link]



2015. jan. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd a pitsába a gördeszkázást, az a búzáknak való! Légy férfi! Ökölvívás + birkózás, ez a tuti vazze!
2015. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beniy ***** válasza:
Decathlonban, Hervisben és hasonló boltokban minden ilyen és ehhez hasonló cucc hulladék. Az értékéhez képest NAGYON drága, és ha veszel egy normális gördeszkát (egy normálisabb fajta már ugyan ennyibe kerül, és az tényleg használható), amivel nagyon sok esetben sokkal jobban jársz. :)
2015. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz ia gyors választ!De!Már van egy gördeszkám, és azt nem tudom úgy használni ahogy szeretném,mert mindig elakad.A trükközés egyáltalán nem érdekel,vcsak gurulni szeretnékj.Erre tudnám használni ezt a deszkát?

(bírkózni nem akarok.Lány vagyok)

2015. jan. 25. 12:05
 4/8 A kérdező kommentje:

Most ilyen deszkám van:

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 25. 12:25
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

(ez lemaradt)

2015. jan. 25. 12:29
 6/8 Beniy ***** válasza:
Értem. Hát figyelj, ahogy nézem kb. egy kategória a két "gördeszka". :/ Viszont most külön neked megnéztem, hogy Garage Store-ban van-e most akció, és találtam egy neked talán megfelelő deszkát, ami még az akció miatt olcsóbb is, mint ez. ;) Ő lenne az: [link]
2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnézted!hát még gondolkodom rajta.igazából még áprilisig van időm.de kösz a gyors,és értelmes választ
2015. jan. 25. 16:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.
2015. jan. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!