Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások, ti mit ajánlotok?

Deszkások, ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már van egy element gördeszkám, lassan egy éve gurulok vele, de inkább csak közlekedésre használom. Elég hangos és kisebb kavicsokban már majdnem elestem vele párszor. (Az utóbbi lehet, hogy a bénaságomnak tudható be.. :D ) Most egy 85a-s kerekem van, 54 mm-es. Ha vennék rá egy még puhább kereket, vagy egy cruiser kereket (nem tudom, hogy lehet-e ilyet), akkor jobb lenne? Vagy talán nekem kényelmesebb lenne alapból egy cruiser, ha inkább csak közlekedésre használom? Melyik a gyorsabb, melyikkel lehet jobban kanyarodni? Mik az előnyei és hátrányai?

2014. okt. 16. 11:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Pl. itt mintha nagyobb lenne a kerék, mint egy normál gördeszka kerék, meg mintha lenne rajta magasító is, innen jött a cruiser kerék ötlet.

Ez kb mekkora cruiser? [link]

Valamint ez tényleg szinte a legsz*rabb utakon is jól megy? [link] Egy skateboard nem tudna itt menni, jól gondolom? :D

2014. okt. 16. 13:41
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első mondathoz lemaradt a videó.. :D [link]
2014. okt. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!