Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudok KANGOO JUMPS-t...

Hol tudok KANGOO JUMPS-t vasarolni? Melyik üzletek foglalkoznak vele? Vagy honlap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ennél olcsóbban sehol se kapod meg,mivel innen rendeli a többi üzlet is...ők a forgalmazók...

2010. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon profi a honlapjuk,de ilyen árakat...Használtan próbáld valamelyik lapon.(vatera,teszvesz).
2010. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az első cipőmet én is így szereztem be expresszről. Viszont mivel nem volt eredeti, egy idő után szétugráltam benne a gumis rugót. Próbáltam lecserélni, de a magyar hivatalos forgalmazó, nem tudott ezzel kompatibilis rugót adni, erre nem volt garanciám sem. Szóval én azt javaslom akinek sajnos nincs rá pénze az béreljen teremben, aki tud az szerezzen eredetit, hosszú távon jobban jár. De mindenképp azt mondom, csak az vegyen, aki komolyan gondolja! Érdemes előtte lemenni terembe és végigugrálni egy órát, hogy érezze mibe vág bele, egyébként bitang jó dolog a kangoo! :)
2010. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mire gondolsz hogy erdemes meggondolni?olyan megeröltető vagy miert?gyorsan megunjuk talan
2010. jan. 27. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod megunni, mert a kangoo megunhatatlan. Azért érdemes előtte lejárni 1-2 órára, mert maga a cipő 60ezer forint, szóval elég nagy befektetés, és ilyenek előtt az ember jobb, ha gondolkozik és mérlegel egy kicsit. Plusz ott van az is, hogy folyton karban kell tartani a cipőt, maga a bélés pl. 7500 forint, szóval nem olcsó. Csak akkor éri meg saját cipőt venni, ha naponta jársz. Akkor kb. egy év alatt megtérül. Talán.
2010. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!