Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muscle up. Akárhogy is próbálk...

Muscle up. Akárhogy is próbálkozom, nem megy. A rúd felé, bőven fel tudom magam rántani, de onnan, semmire nem jutok, vissza esek. ötletek?

Figyelt kérdés
Fizikailag elég jó karban vagyok szerintem. Mennek az egykezes fekvők, lassú, illetve pliometrikus húzódzkodások. Ám ez a gyakorlat a Mumusom lett.

2014. aug. 23. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
gyakorolni kell, keress segítőt, aki megtart váltásnál
2014. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fGhw39-84th ***** válasza:
A technika a lényeg, nagynon fontos, hogyan fogod a rudat. Nézz sok oktató videót a youtube-on. Gimiben tornán abcugnak hívtuk ezt a gyakorlatot és nagyon kevesen tudták megcsinálni, hiába voltak erősek mint állat. De akinek jól elmagyaráztuk és segítettünk, annak ment.
2014. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, sajnos még mindíg nem megy, de miután leírtam ezt a szöveget, kimegyek a húzódzkodóhoz és megcsinálom
2014. szept. 4. 17:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Háhhááááá, hát nem ment :D
2014. szept. 4. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Sikerült tegnap 3 at csinálnom végre. ma meg semmiez egy borzalom, olyan mint az egykezes fekvőtámasz erre keményen kell edzeni
2014. okt. 14. 19:28
 6/9 A kérdező kommentje:
okés megvan a technika, sikerült megcsináltam ,megtanultam már csak még jobb kondi kell a 3 szor 10 hez
2014. okt. 19. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
az előző hozzászólásomnál, még csak egy két darab sikerült majd hetekig semmi. De most már tényleg meg van a technika, ez valami iszonyatosan jó érzés, a rúd felettről kémlelni a világot. az érzés ahhoz hasonló lehet mint amikor az ember először csinál valami fantasztikusat, valami utánozhatatlant, szinte feljebbvalónak érzi magát a közelben levőknél, mint valami istenség
2014. nov. 9. 20:51
 8/9 aki27bass válasza:
Vegyél egy gumipántot, kösd fel a rúdra akaszd bele az egyik lábad és úgy gyakorold. A leghatékonnyabb és a leggyorsabb módja hogy elsajátítsd. És ne ess ketségbe, türelem. Ez gyakrolat iszonyú nehéz, meg kell érte szenvedni rendesen.
2014. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet, ez valóban beválhat
2014. nov. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!