Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti deszkázás közben, fej vagy...

Ti deszkázás közben, fej vagy fül halgatóval halgattok zenét?

Figyelt kérdés

Két éve deszkázom és én eddig mindig fejhalgatóval halgattam zenét, így hát két év alatt öt darab fejhalgatót törtem szét. Így hát arra gondoltam, hogy át térek a fülesre. Csak hát az nem az igazi, meg nem is annyira kényelmes.

Ti mit használtok?



2014. aug. 9. 11:43
 1/4 Beniy ***** válasza:
Hát ez abszolút nem jó ötlet. Ha csak simán gurulgatsz a városban, akkor nem hallod ha, jön valami autó vagy biciklis, vagy amit csak el tudsz képzelni, ha meg gyakorolsz, akkor nem tudsz teljesen arra fókuszálni. Ráadásul még tudat alatt parázol is valószínűleg, hogy ne törd szét megint a fülest. Szerintem az a tuti, ha leszoksz a dologról, és inkább csak buszon, vagy olyankor hallgatsz zenét, amikor nem nagyon kell másra figyelned. ;)
2014. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már megvan a deszkázós játéklistám és egyszerűen nem tudom beadni a trükköket ritmus nélkül :/ Általába ha út melett/rajta megyek akkor nem halgatom olyan hangosan, hogy ne tudjak tőle mást meghallani. De gyakorláskor kifejezetten jó, hogy a zene által ki tudom zárni a körülöttem lévőket.

Főleg, hogy a park tele van idegesítő tizenévesekkel akik csak azért járnak ki, hogy legyen hol cigizni a haverokkal...

2014. aug. 9. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Füles megy évek óta

Első, ez baromság

2014. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheSlich válasza:
Hello ! Szerintem sima fülhallgatóval hallgass zenét . És csak a parkba nyomd hangosan mert úton télleg figyelni kell. :)
2014. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!