Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Duci lány is műkorizhat?

Duci lány is műkorizhat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a sport, de ahogy láttam a vidikben csak vékony műkoris csajok vannak.. :( Érdemes lenne elkezdenem a sportot úgy, hogy van rajtam pár plusz kiló? Nem lenne gáz így? Értelmes válaszokat szeretnék! Köszönöm.:)

2014. júl. 31. 20:23
 1/8 anonim válasza:
Én is dagi vagyok, és én is szoktam mű korizni, én imádom. Szerintem ne add fel! :)
2014. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én versenyszerűen csinálnám.. mondjuk ezt még nem döntöttem el :S De nem lenne gáz a sok vékony csajszi mellett?
2014. júl. 31. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltal hogy a rendszeres sport MIATT vékonyak?


Csinald,figyelj az étkezesre és viszlat ducisag.

2014. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igen, gondoltam rá, hogy ezért vékonyak...Mondjuk ha elkezdenék rendszeresen műkorizni akkor talán én is vékony lehetnék. :)
2014. júl. 31. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha elkezdenél rendesen étkezni,akkor te is vékony lehetnél.

ha sportoló szeretnél lenni,akkor sportolóként kell étkezned,szerintem ez eléggé logikus.

kezd el az edzéseket és nézz utána annak,hogy hogyan,mit és mikor esznek a fitnesz modellek.

2014. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább bokszolj! :)
2014. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ÉN FÉL ÉVE HAGYTAM OTT A MŰ KORIZÁST.. SOK VERSENYEN VOLTAM, ÉN VOLTAM A LEGDUNDIBB BÁR SOKAN BÁNTOTTAK ÉRTE DE ELKEZTEM EGYRE JOBBAN MEGSZERETNI AKÁR EGY HÉTEN 4-SZER IS JÁRTAM ÓRÁKRA ÉS 2 HÉT ALATT NAGYON SOKAT FOGYTAM MOST MEGINT FELJÖTT RÁM...DE ÉN RÁD BIZOM, HOGY HOGY DÖNTESSZ, HA VISZONT MENNI AKARSZ, ÜGYI LÉGY...:) SZURKOLUNK..:)
2014. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bátorító sorokat! :)
2014. aug. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!