Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A gördeszkázás kiment a divatból?

A gördeszkázás kiment a divatból?

Figyelt kérdés

Mert pár évvel ezelőtt a környéken ahol lakok annyian csinálták, mostanában meg már egy gördeszkás alakot se láttam errefelé. Kiment a divatból, vagy csak én nem látom őket?

Mostanában inkább bmx-esből meg rolleresekből látok sokat.


2014. jún. 1. 00:35
 1/8 anonim válasza:
Nálunk sajnos nem. Nincs olyan éjjel, hogy ne riadnék arra éjfél és hajnali kettő között valamikor, hogy valami kis f__szopó ott baszkodja a deszkáját a földhöz, amitől hangzik a környék... vicc az egészben, hogy 4 utcával, avagy tízpercnyi gyaloglással odébb ott a gyakorlópálya, de nekik jobban esik a lakóházak közt hangoskodni, mett az naggggyon menő dolog.
2014. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Menjen is ki a divatból, nem hiányzik a sok hónaljdeszkás. A realek ugyanúgy nyomják.
2014. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A realek? Ez valami deszkás szöveg?
2014. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magyar "skateparkok" nem alkalmasak deszkázásra. Tele vannak lyukakkal meg illesztési hibákkal, a másik fele meg térdmagas negyedívekkel van tele.
2014. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a deszkásság egy életérzés, ha deszkás vagy, egész életedben deszkás leszel... még akkor is, ha esetleg, már 10 éve nem álltál deszkán... aki divatból csinálja, az hagyja is csak abba, mert csak égeti magát.
2014. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megmondani ránézésre, hogy ki csinálja divatból és ki nem?
2014. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aki ücsörög dohányzok, a hóna alatt hordja, és kis tini-ribik veszik körül mindig, nah ők divatból csinálják... akik folyamatosan gyakorolnak, nem árt nekik, hogy ezer helyen lehorzsolták a bőrüket, izzadnak, fáradtak, de nem mennek haza, amíg be nem adják azt a trükköt, amit éppen gyakorolnak, nah ők deszkások...
2014. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyet értek, ha valaki komolyan gondolja a sportot, amit csinál, az nem foglalkozik a divattal. Annak idején az ördögbot is felröppent, sokan csinálták, ilyen tiplifás-biciklibelsős virágbotokért több ezreket elkértek, de aztán ezek valahol a szemétben köthettek ki, mert egy-másfél év alatt teljesen eltűnt, de én pl. még mindig csinálom, már 12 éve.

Nem ment ki a divatból a deszkázás, csak az tűnt el a pályákról, vagy utcákról aki tényleg divatból csinálta, és szerintem ez volt a többség.

2014. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!