Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 évesen lehetek profi...

14 évesen lehetek profi jégkorongos?

Figyelt kérdés

Ez az álmom, soha nem adom fel.

Már régóta szerettem volna csinálni, de nem tudtam anyagi gondok miatt.



2014. máj. 2. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha most kezdem el akkor lehetek NHL kapus? (Kapus szeretnék lenni)
2014. máj. 2. 18:02
 2/7 anonim válasza:
Sok gyakorlással lehetsz csak akkor el kell kezdened minnél előbb, mielőtt már túl késő lenne. Szurkolok!
2014. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm! :)


Hogy érted, hogy túl késő lenne? Mikor lesz már tényleg keső?

2014. máj. 2. 20:48
 4/7 anonim válasza:
a profi játkékosok már 4-5 évesen (sőt még előbb, a szuper mini csapatban..) jégen vannak. húzz bele!!!:)
2014. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehetsz, az unokatestvéremnek is sikerült, ha te is annyit küzdesz érte, és annyira akarod, akkor biztos sikerül, SZURKOLOK :)
2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsit későn van már az NHL-hez de ha tehetséges vagy akkor még lehet belőled valami :) ha tényleg komolyan gondolod akkor meg kéne próbálnod külföldre edzésekre járni a környéken szlovákia a legjobb és ők jó kapusokat is nevelnek ki :) sok sikert :)
2014. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a válaszokat! :)
2014. máj. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!