Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legnépszerűbb manapsá...

Melyik a legnépszerűbb manapság, a deszkázás, a biciklizés, vagy a görkorcsolyázás, és mik az előnyeik hátrányaik és közlekedésre mennyire jók?

Figyelt kérdés
Van még a roller de az ciki is, lassú is és túl sok energiát igényel úgy láttam. Mintha az energiaigény miatt a deszkázás lenne a leglassabb, mégis mintha népszerű lenne parkokban. A görkorcsolya igen gyors sebességűnek tűnik, de biztos könnyű vele csúnyát esni. A biciklizésre mindenféle előírás van hogy mit tartalmazzon, és a kresz miatt muszály ahol csak lehet az úton menni vele, autóktól pár cm-re túlélve, sok füstöt beszívva. Mik a tapasztalatok?
2014. ápr. 5. 01:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De te csak közlekedni akarsz ezekkel, vagy trükközni is?? És milyen távon kéne megfelelni?
2014. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de most, ha te megmondod, hogy a bicikli mégse, mert ez meg az, meg a másikak jobbak, akkor mi a fneének kérdezgetsz minket?
2014. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Közlekedni főleg, meg esetleg szubkultúrafüggően lógni is az ugyanilyen járművű emberekkel. Hát mert érveket cserélünk, nem? Vagy te csak kötözködsz?
2014. ápr. 5. 23:29
 14/16 TomKaraa válasza:
Na ez most elég szarul esett, mert én is rollerezek, és nincs benne semmi ciki!! sőt!! https://www.youtube.com/watch?v=Os_UiZ0dQAs szerintem ezt nézd meg!!!
2014. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, ha gyerek vagy serdülő vagy akkor nem ciki.. úgy értem hogy mert gyerekek játéka elsősorban, azért ciki felnőtteknek megjelenni vele. A videóban pedig az ügyesség a menő, nem a roller. :)
2014. ápr. 7. 03:02
 16/16 aikiboxer ***** válasza:

A konkrét tapasztalatom, hogy görkorival baromi nehéz elesni. Tényleg. Bukdácsolni lehet vele, de igazán nagyot esni külön művészet. Még ha be is akad a kereked mert szerencsétlenül lépsz bele egy hasadékba vagy nem veszel észre egy kátyút, akkor sem esel el, hanem "kiléped".


Viszont Magyarországon nagyon-nagyon rosszak az utak, és nincsenek rendes bicikliutak, ahol nagy sebességgel lehetne görkorizni. Ez városban elég kellemetlenné teszi a korizást. De meg lehet szokni.


A biciklizés baromi jó dolog, csak a biciklivel meg a macera van. A görkorit el tudod tenni, be tudod vinni magaddal épületbe stb. A biciklit mindig hagynod kell valahol. Az a minimum, hogy mindent lelopnak róla, ami mozdítható, ülést is beleértve.


A gördeszkát nem tudom, de nekem kezd tetszeni. Pedig öreg vagyok.

2014. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!