Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha veszek a BMX-be hátsó...

Ha veszek a BMX-be hátsó racsnit otthon ki tudom cserélni?

Figyelt kérdés

kissebet szeretnék bele ezt néztem ki:

[link]



2014. ápr. 1. 16:05
 1/3 anonim válasza:
ezt tenyleg sokan nem tudjak mar vagy 10 ilyet valaszoltam meg. szoval elosszor azt kell megnezni hogy driveres vagy kazettas az agyad. a driveres akkor elmeletileg az valo bele mert ott az egesz fogaskereket leveszed es folteszed a masikat. kazettasnal viszont csak a fogaskereket amig a driveresnel csaoagyastol mindenestol kell cserelni a drivert. aztan meg azt hogy kompaibilis e a driver az agyaddal. ha igen es minden megfelel nyugodtan cserelheted.
2014. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a váéaszt és azt honnan tudhatom meg hogy kompatibilis-e(bocs a sok kérdésért)
2014. ápr. 1. 20:32
 3/3 anonim válasza:

fajtaja a drivernek vagy hogy alapbol a marka kompatibilis e mint pl: primo meg a profile az.

regisztralj fol testbikera es ott forumba kerdezd meg en ennyit tudok csak.mondani

2014. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!