Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hiphopban a hosszú lábú...

Hiphopban a hosszú lábú lányok is tudnak kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Eléggé hosszú lábam van, de imádok táncolni, 163 cm magas vagyok. Szerintetek érdemes lenne elkezdenem táncolni, vagy inkább ne, mert nem állnak jól? Tudom, a rövidlábú lányoknak jól áll, szebbek, de kíváncsi lennék.

2014. febr. 28. 17:27
 1/4 anonim válasza:
163 cm tök átlagos magasság, sőt...akkor én mit mondjak a 180 centimmel? :D Táncolj nyugodtan, ez nem is a lábaktól függ :)
2014. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
163 cm? Ne viccelj Te egy alacsony lány vagy, rövid lábakkal. :D Valószínűleg vékonyabb testalkatú lehetsz, ezért tűnik hosszabbnak a lábad. Simán táncolhatsz!
2014. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rövid lábaknak nem hívnám őket. Inkább hosszú lábam van, és rövid felsőtestem. 13 éves vagyok egyébként :D Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. márc. 1. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Már hogy lennének szebbek a rövid lábú lányok? :D Nyugodtan táncolj, jól fog az állni! :)
2014. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!