Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bmx-ezek vagy gördeszkázzak?

HusikaaEmo kérdése:

Bmx-ezek vagy gördeszkázzak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon megtetszett a Bmx-ezés illetve a gördeszkázás és nem tudom melyiket kezdjem el,mert a szüleim a Bmx-et mondják,míg a barátaim a gördeszkázást.Ti mit ajánlotok?(Csak normális választ légyszíves.)

2014. jan. 26. 19:15
 1/9 Beniy ***** válasza:

Hát ha van rá alkalmad, akkor próbáld ki mindkettőt. Ha van deszkás ismerősöd/barátod, akkor valószínűleg oda fogja adni kipróbálni. :) Ott el fog dőlni, hogy melyik tetszik. :) Ha az ember elkezd gurulni egy olyan négykerekű fadarabbal, akkor nem fogja tudni többet elengedni. :)

Egyébként alapvetően jópofa mind a kettő, de a deszkának szerintem egy picit szabadabb feelingje van. :)

2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beniy ***** válasza:
Ja, és az sem utolsó, hogy a deszka jóval olcsóbb! :)
2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,sok dologban egyetértek veled.:))
2014. jan. 27. 18:49
 4/9 anonim válasza:

szia :)

én deszkáztam sokáig...de utána a társagág ahová kerültem belevitt a bicózásba....:$

Ígyhát kb. 2 éve bicózok...

tapasztalatból írok: adeszka olcsobb(kisebb az esélye h javitani kell, és ha mégis...akk is olcsóbb), kisebb a balesetek száma deszkázásnál...és gyorsabban/könnyebben tanulhatók a trükkök.

Remélem segítettem... :D 16/l

2014. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beniy ***** válasza:

A balesetek számát én speciel megcáfolnám kedves utolsó, de az biztos, hogy sokkal jobban ki tudsz jönni belőlük, mint a BMX-nél. :) A deszkát csak elrúgod, vagy lelépsz róla, amíg a BMX-nél ott van alattad egy nagyobbacska acélváz.

A trükkök tanulásánál pedig kinek hogy. Van aki nagyon rá tud érezni, van aki kevésbé. :)

2014. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.:) Tényleg sokat segítettek.:) Akkor deszkára fel!:D xd
2014. jan. 29. 19:12
 7/9 anonim válasza:

Szerintem a bmx az nagyon veszélyes:0 vagyis amikor lent vagyok a pályán és csak nézem őket már én pánikba esek:DD szerintem deszka az sokkal praktikusabb és jobb ha ezzel kezded a extrém dolgokat:D

amúgy én is megtanultam deszkázni egy gagyi deszkán:) de mostmár gyűjtők egy jobbra:)

2014. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is.:) Igen veszélyes,de nagyon jó.:)
2014. febr. 4. 17:05
 9/9 Gyüker Szilveszter válasza:

Hello

Én mind 2 sportot kipróbáltam és ha ma választhatnék bmx de ha az olcsóbbra megyek akkor deszka (ne értsd férre imádok deszkázni is)(jópár trükköt tudok) de én most a mountain bike szakág felé megyek mostanság downhill ,pump track, four cross stb ...

Én a helyedbe megnéznék pl.:red bull rempage-t !

Te tudod de igazából mindegyik nagyon király :)

Te tudod igazából

2014. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!