Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Motocrossozni szeretnék de...

Motocrossozni szeretnék de hogyan kezdjem el szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves vagyok és fiú. Nagyon kis korom óta rajongok a cross motorokért, 9 évesen már tudtam váltós motorral menni és nagyon akartam motocrossozni. Sajnos anyagi helyzetek miatt nem lehetett volna esélyem ilyesmire hiszen motort nem tudtam volna venni, de anyukám kiment Ausztriába és ezzel esélyt kaptam hogy motocrossozzak mivel havonta küld pénzt nekem a motorra és a felszerelésre. Májusban kapom meg a motort ami nagyon nagy valószínűséggel egy 2001 es Yamaha Yz 125 lesz. Ez előtt Mz etz 125-öm volt ami tudom hogy nagyon más mint egy 125-ös cross. Szerintetek meddig tanuljak a cross motorral menni mielőtt versenyszerűen űzném a sportot? Tisztában vagyok azzal hogy sokszor kell javítani a motort de mégis mennyire kell rá költeni? Arra gondoljatok hogy az elején alig fogok merni menni vele hiszen még is csak 13 éves vagyok de azért remélem lesz még belőlem valami. Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. jan. 11. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintetek meddig tanuljak a cross motorral menni mielőtt versenyszerűen űzném a sportot?


- mindig tanulni fogsz. amikor versenyzel, akkor is. azonban el kell sajátítanod az alapokat, h elmehess versenyre. nem tudom most hogyan megy ez, de régen voltak ilyen tehetségkutató féle rendezvények, ahol kipróbálhatták magukat a kezdők.


Tisztában vagyok azzal hogy sokszor kell javítani a motort de mégis mennyire kell rá költeni?


- ami pénzed van, azt fel fogja emészteni ez a sport. sőt, még többet is! ;-)


sok sikert!

2014. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!