Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehet valaki jó/tehetsé...

Hogyan lehet valaki jó/tehetséges pankrációban, ha az egész színjáték?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől függetlenül egy komoly sport és kaszkadőri munka.
2014. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá testi adottság, karakter, ami miatt el tudod magad adni a közönségnek, és nem találnak unalmasnak. Valamint a bunyó része valóban színjáték, de attól még be kell tanulni és elő kell tudni adni a koreográfiát, ami azért munka. Elég sokat edzenek a pankrátorok, elhiheted.
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 8. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

csináld utána,mondjuk ezt

http://www.youtube.com/watch?v=de99rCVwlhg

aztán megtudod.

de ezt a pankrátort is megkérdezheted a témáról-

http://www.youtube.com/watch?v=zrX9Ca7LSyQ

2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem teljesen színjáték. Kb 35%-ban az. Idén volt szerencsém részt venni egy élő eseményen,mert nagy rajongó vagyok. Hidd el, más, mint a tévében. Egyszer nem láttam hogy a feje mellett rugdos, hanem meg is rúgta. De hogy a kérdésedre válaszoljak.. A színészeknek szerinted nem kell hetekig,hónapokig,évekig gyakorolni hogy jók legyenek?
2014. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mondjuk, ha pankrációról van szó, ne pont a WWE -t nézzük, és már is látni lehet a dolgot...
2014. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!