Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek izmosan néz ki?...

Szerintetek izmosan néz ki? Mi a hiba?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 29. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
tricepsz mellett én még vállra is jobban figyelnék, csuklya szép. ezenkivül szálkásitanék, mert sztm túl vizes/zsíros, nekem jobban tetszenek az olyan karok amik tele vannak vénákkal, és látszódnak az izomcsoportok
2009. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ez tavalyi kép,januártól szálkásítok!
2009. dec. 13. 08:37
 13/18 A kérdező kommentje:

"nekem jobban tetszenek az olyan karok amik tele vannak vénákkal, és látszódnak az izomcsoportok"


Én is ezeknek vagyok a híve,de még az messze van. Én eleve tömeges alkat vagyok,soha nem szálkásítottam. Mikor kezdtem 72kg voltam,most 108. (sok zsír is van sajnos,de ez ezzel is jár,meg elrontottam az étkezést is szeptembertől) Január közepétől tervezem a szálkásítást,és olyan 3,5-4hónapra gondoltam (de addig amíg le nem "pucolom" magam.)

2009. dec. 13. 08:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz, bár szerintem is kicsit zsíros, talán inkább arra kéne odafigyelj tömegnövelés helyett.
2009. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem díjazod az őszinteséget, szerintem rossz az út de erre rájöttél te is nagyon nagyon zsíros és vizes is a kép és a hasadat még nem is láttuk. De én is ugyan így rontottam el hiába voltam több mint 100 kiló mostani 80 kiló körüli súlyom sokkal jobbat mutat. Egész alakos képpel okosabbak lettünk volna. Nem állt szándékomban megbántani. Sok sikert!

2009. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg,ez már több mint egy éves kép. Azóta kb 10kg-ot híztam amiből kevés izom. A hasam meg elég gáz (a többihez képest) Kb 1hónap múlva szeretnék szálkásítani,ha lesz fehérje. (nincs fehérje,nincs szálkásítás)
2009. dec. 21. 17:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Gyúrással állj le kicsit vagy kardiózz, járj inkább sportolni és kocogni mindenképp. Nekem bejött... 80kiló ->70kiló és még izom is több van :)
2009. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem,de a testépítés is egy sport!
2009. dec. 22. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!