Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi alapján lesz valaki bajnok...

Mi alapján lesz valaki bajnok WWE-ben?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire szereti a közönség, vagy hogy mit beszéltek le meccs előtt=)
2009. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor úgy fejbeverik egymást székkel, hogy elindul a vér a fejéből vagy amikor rajszegekbe vagy törött üvegbe dobják biztos csak megjátszok x)) na meg azt is amikor 3 méter magasról egymásra szöknek x) a WWE-be azért fizetnek annyit, mert az életüket is kockáztatják. Miért kérnének a fejesek illuziót miközbe annyi pénzt perkálnak nekik, hogy akkor sem szállnak ki ha igazi harcról van szó?
2009. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az ütéseket;)
2009. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attol függ, hogy mennyire eladható a meccse az éppen aktuális bajnok ellen. Tehát vagy olyannak kell lennie, akit nagyon szeret a közönség és megnézi a meccsét, mert szeretné látni, ahogy bajnok lesz; vagypedig olyannak akit nagyon utál a közönség, mert akkor megnézik a meccsét, mert mindenki látni szeretné, ahogy elverik. Talán jobb a wwe-nek, ha olyan a bajnok akit utálnak a nézők, mert akkor mindenki szertné látni, hogy hogyan veszti el az övét, vagyis sokan fizetnek elő a következő ppv-ra.

Lényeg, hogy a közönség ne legyen közönbös iránta.

Nem árt szerintem az sem, ha vannak saját csak rá jellemző mozdulatai, nem véletlenül akkora figura az Undertaker sem, mert ahoz kétség nem férhet, hogy messze neki van a legszélesebb arzenálja, és benne olyanok, amiket más egyáltalán nem vagy csak elvétve csinál(tombstone pilledriver, old school, hell's gate submission hold).


Az biztos, hogy vannak nagyon kamu meccsek, de tényleg egy chokeslam, vagy egy Batista bomb az nem lesz kissebb attol, hogy mondjuk egy kamu meccsen van, de szerintem töbségében a ppv-s meccsek rendben vannak. De a konfliktusok, azok jó előre meg vannak tervezve, hogy hétről-hétre biztos meglegyen a nézettség.


(De pl. a TNA-ben pár éve, amikor D-von Dudley homlokát reszelték a sajtreszelővel, az is egész igazinak tünt, és a forradások most is annak tűnnek.)

2009. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amikor láttam azt hogy d von vérzik azt hittem (eurosporton anno) hogy czw-t látók na az nem pankráció az III. világháború. szerintetek melyik a legkeményebb meccs stílus? szerintem a barb wire,a villanykörte barb wire,és a FIRE DEATHMATCH azt soha ne nézzétek meg youtubon bene írjátok én akkor hánytam! ja és belinkeled azt amikor d von-t spagettihez használják föl pls.
2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!