Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » WTP Justice 2011 jó lesz első...

WTP Justice 2011 jó lesz első bmx nek? 14/F

Figyelt kérdés
mármint úgy értem hogy jó lesz e kezdésnek és hogy könnyű e vele megtanulni bmx ezni? és mennyi az a reális ár amiért használtan/frissen( újan ) lehet megvenni ?14 éves vagyok és elég komolyan akarom venni menni fog úgy hogy közbe tanulnom is kell? sok idő lesz míg jól megtanulok streetezni? ti mikor kezdtétek? előre köszi a válaszokat.
2013. dec. 6. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
én nyár elején vettem egy matricás justice-t 60 ezerért újonnan 100 ezer környékén adják a 2014-es modellt, de kb annyi a különbség, hogy a régiben még nincs female agycsavar meg 20,4-es a váz nem 20,5 (pár mm). Streetezni sok idő megtanulni, és június óta nyomom és kb még semmit se tudok ami úgy nagyon menő lenne, és azt mondhatnám, hogy milyen jó sportló vagyok.
2013. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!