Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik airsoft...

Szerintetek melyik airsoft fegyver jobb?

Figyelt kérdés

Ez: [link]


Vagy ez: [link]



2013. dec. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan olyanok! Nincs szinte semmi különbség! Én g36c-vel fogom tolni nemsoká! :)
2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az airsoftnál vannak alap fegyó szabályai. Legyen full fém, a gearbox minimum v2 legyen és mindíg azt mondom: a drágább sokszor jobb. Én az M4A1-et javaslom méghozzá próbálj meg boyi márkájút venni. Én 6 éve játszom és sikerült pár tapasztalatot gyűjtenem.
2013. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos a linkeket nem nyitja meg. Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval, viszont van benne némi igazság. Ha kezdő vagy akkor egy 0.31-es cyma évekig tökéletes lesz neked annak ellenére, hogy olcsó és műanyag kívülről. Rengeteg ilyet is szereltem már és sok hozzá az alkatrész, kevés a gond. A full fém kivitel (ha a borítást vesszük) akkor személyes igény függő. Ha egy éles változatnál is üvegszálas műanyag testű fegyvert nézünk, akkor abból ne várjunk fém testes verziót. Tudom, nem is erre értetted, előttem szóló, nem kötekedni akarok. Belépő fegyvernek cyma AK-t javasolok, az mindenhol megállja a helyét és olcsó.
2013. dec. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!