Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki elsajátította a tigris, vagy a leopárd kung fu stílust?

Figyelt kérdés
Az érdekel,hogy mennyi időbe telet neki?

2013. nov. 16. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos még a tigrisbukfencet sem sikerült
2013. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pekingben egy mesternél tanultam...hátaz európai ugra- bugra stílusokat ehhez nem lehet hasonlítani.

mikor hazalátogattam elmentem egy nagyon neves hazai mesterhez, elmondtam mit tanulta, és kértem nézze meg mit tudok...az embert szó szerint leiskoláztam, nagyon rossz érzés lehetett neki, szerencséjére csak pár tanítványa látta ezt.

arra kért, hogy mindezt amit tudok ne nagyon reklámozzam, mert itthon nem nagyon vevők erre, még a mesterek sem!

2013. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nem írok privit.


2. válaszoló, ha igaz amit írsz (most ezt nem vonom kétségbe) Te mit gondolsz a hazai harcművészet, vagy a hazai kungfu életről.


Mit jelent az, hogy nem vevők arra amit csináltál, ha te erős vagy, neveznélek most úgy, hogy jó harcos vagy. Jó a kungfud, nem játék hanem a közelharc művészete. Mit jelent az, hogy nem vevők rá?


Szerintem azt jelenti, hogy gyomorforgatóan alacsony az emberek igényszintje, és bohóckodással is beérik valódi, komoly és hasznos dolgok tanulása, gyakorlása helyett. És ez válik jellemzővé az élet minden területén.

2013. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon 10 év alatt meg van már ha van ilyen oktatás.
2013. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!