Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » (Sziasztok) 13 éves vagyok,...

(Sziasztok) 13 éves vagyok, és az a tervem a jövőbe, hogy elkezdem az MMA-t, de nem jövőre, stb. hanem ha valamelyik sportágból már kiemelkedően tudok "játszani". Melyik sportágat űzzem leginkább addig? (LENT IS)

Figyelt kérdés
Melyik a leghasznosabb, és kb. hány évesen kezdjem el az MMA-T?

2013. nov. 1. 14:07
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha brazil jiu jitsuval (BJJ), mert ehhez idő kell, később pedig melléveszed a bokszot. Ezzel a kettővel bárkit leversz a ringben. :)
2013. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor, jó!

Köszi! :)

Amúgy most is aktívan boxolok, meccsekre járok. stb

2013. nov. 1. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mmazni akarsz akkor mindenképp valamilyen földharcot mondanék és hamár földharc akkor birkózás(Mert talán ezt oktatják a legszínvonalasabban földharcok közül). De ha már elkezdtél boxolni akkor ne hagyd abba csináld 2-3évig majd ha tudod vedd fel mellé a bírkózást és csináld mind a 2-t. utána hamár jóvagy mindkettőből akkor olyan 20éves korodban menj el mma edzésre ami itthon tény hogy egy kalap szart nem ér viszont segítenek a kettőt összehozni egy egésszé. Tudom hogy ez így sok időnek tűnik és körülményesnek de sajnos az itthoni viszonyok mellett csak így fogsz elérni bármit ilyen versenyen ha esetleg külföldön is szeretnél versenyezni.
2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-10 év ökölvívás, birkózás, bjj és mehetsz is ememázni. Ememával kezdeni előzőleges küzdősport rutin nélkül csak ma divatos rajkodás tinédzsereknek. Ha ettől leszel boldog.. de gyenge maradsz.
2013. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!