Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem fordul a gördeszkám?...

Miért nem fordul a gördeszkám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ráteszem a testsúlyomat a deszka egyik felére, de nem fordul, a másikra, az se fordul. Meg kell valami csavart lazítani a deszkán? Vagy mi a teendő?

2013. okt. 15. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a függőket mennyire feszesek. fordítsd meg a lapot és próbáld lenyomni a kezeddel a függő T alakjának valamelyik felét (ugye mint amikor kanyarodsz), ha nagyon nem megy akkor lazíts a függőn lévő anyán egy kicsit és nézd meg újra, hogy tudod-e mozgatni. Azért ne vedd túl lazára se. Próbáld valahogy a két véglet között belőni mind2 függőnél.
2013. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb ha nagyon nagyon laza, ha deszkáznál sokáig rájönnél.
2013. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van, nekem az általam leírt módon jön be jobban, a tippajánlásnál meg azért (is) mondtam azt, hogy ne vegye nagyon lazára mert a kérdés alapján még kezdő lehet a kérdező (elnézést ha tévedek, de így a kérdés alapján nekem ez jött le) és ilyen esetben szerintem elsőre még jobb, ha kicsit feszesebb a függő, mintha egyből nagyon lazára venné. Kicsit biztosabban áll rajta, aztán majd mikor úgy gondolja hogy már megy neki eléggé, elég biztosan áll rajta, akkor meglazítja jobban.
2013. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lazitsd addig a függő anyacsavarját amig a teteje nem egyezik a csavar végével és utána úgy kanyarodsz ahogy karsz ;D

függő:Az a kis biszbasz ami a deszka alján van kettő van belőle és tartja a kerekeket

2014. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!