Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1-től 10-es skálán kb. hány...

1-től 10-es skálán kb. hány pontos a Harlo bmx?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Haro? Azt melyik Haro barátom?

Egyébként általánosságban elmondható, hogy a Haro egy lowbudget BMX.

A Haro elsősorban kompletteket árul, amiknek előnye, hogy ha még nem értesz a bicókhoz kapsz egy készt, a hátránya, hogy ennyiből már használhatót is kapni.

A magyar piacról én egyébként nem vennék se Haro se Moongoose se Mali komplettet, mert egyszerűen nem érnek annyit amennyiért árulják őket.

Ha használható komplettet akarsz venni, akkor menj be a Velvárt-ba és mond meg mennyid van rá, és mit ajánlanak.

Pont van most akció is kisöprik a kollekciót, jön a jövő évi.

[link]

Ha mégtöbb pénzed van (tehát 100 ezer felett) akkor az OGtól vegyél egy komplett WTP-t.


Ha használtat nézel akkor soha semmilyen körülmények között ne vegyél Haro-t, mert általánosságban mondhatom, hogy semmit sem érnek.

2013. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!