Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek a quadozás sportna...

Szerintetek a quadozás sportnak számít? Miért igen/miért nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Annyira, amennyire a robogózás is...

Ecsém.. a sport nem ott kezdődik, hogy ülsz egy gép nyergébe, a gázkart tologatod hüvelykujjal, meg forgatsz egy kormányt. Akkor már legyen a pizzaevés is sport, mert ki kell nyitni a pizzásdobozt, szét kell szakítani a szeleteket, szádhoz kell emelgetni a falatokat...

2013. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát azért ez szerintem nem csak "gázkartologatás hüvelykujjal és kormányforgatás" http://www.youtube.com/watch?v=sMbsQQaPiSc ;)

ha egyszer kipróbálnál egy versenyquadot, egy komolyabb pályán, nem így nyilatkoznál...

az első kanyarban felborulnál a francba, és mentőért sikítoznál, mert felkelni nem tudnál...

ha netán túl is jutnál egy kanyaron, az első ugrón nyomnál egy olyan csőröst hogy csoda ha megtaláljak a gerinced...

2013. szept. 30. 14:54
 3/23 Dwight Schrute válasza:

Szeretem mikor valaki kérdez valamit, és ha nem tetszik neki a válasz, akkor bekeményít :D

n y o m o r u l t

2013. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem.. tényleg.. komoly izommunka :)
2013. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mert te aztán úgy quadozol mint a videón a srác.

Hülyegyerek.

Bármilyen majom tud egy gázkart húzni te szerencsétlen.

Sport... az.

2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Vazze mondom, hogy legyen sport a pizzaevés is ( http://www.youtube.com/watch?v=dnqAlli0aaY)

Bezzeg ha kipróbálnád a vesenypizzaevést :)

Nem tudom, hogy te hogy tudnál betolni ennyi pizzát, de szerintem te már a felénél mentőért hörögnél...már ha nem kapnál izomlázat ennyi pizzaszelet emelgetésnél.

2013. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan definiáljuk azt, hogy sport, mert szerintem mindenkinek némileg más kép van arról a fejében, hogy mit jelent ez a szó.


Én sosem quadoztam, de azt tudom róla, hogy fizikailag igencsak megterhelő, annak ellenére, hogy egy gépen ülsz, hiszen minden mozgásra reagálsz valahogy a testeddel. Sportértéke úgy is van, mint az ügyességi sportoknak, hiszen kormányzod azt a járművet.


Ugyanakkor az ilyen tevékenységeket alapvetően a technikai sportok közé szoktuk sorolni, mivel a technika végzi az oroszlánrészét a dolgoknak, te viszont amit csinálsz rajta, ahhoz kell az ügyesség, rátermettség és az erőnlét is, mint egy normál sportnál is.

2013. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pizzaevéshez:

Taxidermiát remélem mindenki ismeri, alapmű.


Egyébként ha az evőverseny sport lenne, akkor vajon doppingnak számítana a mandula eltávolítása? Csak mert többször olyan gyorsan tud enni, akinek nincsen :-)

2013. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és ezzel ki is mondtad...a technikai SPORT! is sport...
2013. okt. 2. 17:48
 10/23 anonim ***** válasza:
..és sport a sakk, a bridzs és a darts is...
2013. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!