Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 45-50 kilós boxzsákot elég...

45-50 kilós boxzsákot elég felfúrni a vasbeton gerendába?

Figyelt kérdés

Adtak hozzá egy 4 csavaros konzolt. A pincében szeretném felfüggeszteni.

Hallottam olyat, hogy magát a gerendát fúrják át és tesznek bele egy kampót, de én ezt túlzásnak tartom



2013. aug. 19. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A vsabeton gerendát -elvileg- tilos fúrással gyengíteni!
2013. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg nem lehet belefúrni 4 db. csavart sem?
2013. aug. 19. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Értetted az első választ?
2013. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értettem az első választ, de rajtad kívül minden honlap, sőt a zsák készítője is azt javasolja, sőt tanácsolja, hogy fúrjam a gerendába a konzolt.

Ráadásul felhívtam a statikus ismerősöm, és megnyugtatott, hogy 4 csavar semmit sem számít egy vasbeton gerendának, különben igen nagy bajban lennének a panel házban élők.

2013. aug. 19. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ráadásul felhívtam a statikus ismerősöm, és megnyugtatott,.."


Akkor miért is itt görcsölsz? Mindjárt a statikus ismerőshöz kellett volna fordulnod!

Majd akkor csodálkozol, ha a vasbeton gerendában megtalálod a vasalásokat és rájössz, hogy nem olyan egyszerű négy lyukat pontosan az adott helyre befúrni!

Csaxólok:volt aki így járt!

2013. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért görcsölök itt, mert baromira nem értek hozzá. És nem akarok hülyeséget csinálni.

Érdekes meglátás volt a vasbetongerenda fúrástilalma, gyorsan utána is néztem, mert nem is gondoltam erre.

Te meg itt hepciáskodsz velem, amit nem is értek.

Remélem, idetalál valaki, aki rögzített már boxzsákot a plafonra.

2013. aug. 19. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én úgy rögzíteném h keresztülfúrnám a gerendát valahol a felső felén, átdugnék egy szálvasat és egyszerűen felakasztanám rá a zsákot, sokkal biztosabb,de nekem gumioszlopom van, sorry(csak értek a betonozáshoz és tudom hogy egy vasbetongerendát nem olyan könnyű "szétkapni" csavarokkal :D)
2013. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, nem egyszerű. Már kitaláltuk, hogy a kefnikbe fúrjuk, (3-ba), de aztán biztos, ami biztos alapon a falra rögzítem.:)
2013. aug. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!