Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudnék parkourozni Budapes...

Hol tudnék parkourozni Budapesten (vagy valahol a környékén)? És hol találhatnék hozzá társaságot?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni parkourozni(teljesen az alapoktól),de egyedül nem szívesen megyek ki bárhova gyakorolni,mert olyan furán érzem magam,hogy ott egyedül "hősködök".:D A haverjaim egyszerűen teljesen elzárkóznak a dologtól,ráadásul nem is ismerek olyanokat,akik ezzel foglalkoznának. 17 éves vagyok. :)
2013. júl. 28. 00:05
 1/5 anonim válasza:
Előbb keress egy zárt helyet, sok-sok szivaccsal. Lehetőleg ne egyből menj fel a panelok tetejére futkosni.
2013. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Street Workout - Calisthenics edzések


Ha most szeretnéd elkezdeni ezt az egész világon elterjedt edzésmódszert, és szeretnél profiktól tanulni, itt a lehetőség.


Ha - Budapest - Pécs - Ráckeve - Székesfehérvár


környékén élsz, lehetőséged van street workout-calisthenics edzéseken részt venni, illetve csatlakozni hozzánk,

így elsajátíthatod biztonságosan a sport minden lépését, egészen az alapoktól, az elit gyakorlatokig, kör edzéseken át, legyen

szó zsírégetésről, vagy izom-erő növelésről megteheted-hiteles személyektől, amelyeket érdemes a sportban

legtöbbet jártas személyektől elsajátítani.

Várunk minden érdeklődőt, sportolni vágyót, aki szeretne tenni az egészségéért egy nagyon hatékony és jótékony

hatású mozgásrendszerrel, amely nemtől, kortól, testsúlytól elvégezhető edzést kínál.


Jelentkezz!

info@hunbars.com

2013. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Bocsánat, elnéztem a kérdést! Azt hittem street workout-ra gondolsz! Bocsi!
2013. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövőre pesti leszek szóval ha még akkor is aktuális lesz akkor keress meg majd :D sajnos az én spanjaim is elzárkóznak mindentől ami extrém, még szaltózni sem hajlandóak tesiórán szivacsba... előre. hátra fel sem merem hozni a témát.

szerintem olyan helyet kéne keresni amit a tornászok is használnak ilyen szivacsos dolgot.

2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eXooo válasza:
Parkourozni barhol lehet egy kis kreativitas kerdese de eloszor ha van ra lehetoseged akkor szivacson tanulj meg ezt azt es utana menny ki a szabadba tarsasagot barhol talalsz ja es nezz par vidit a neten ott vanna remek tutorialok.
2013. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!