Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft milsim? Az milyen?...

Airsoft milsim? Az milyen? Valaki tud küldeni linket?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 22:58
 1/4 hun46y3 ***** válasza:

Nem igazán értem kérdésed.

Szerintem félreértetted a milsim szó fogalmát.

Maga a szó a Military Simulation rövidítése, jelentése harc szimuláció. Ez egy gyűjtőnév, magába foglalja az ilyen sportokat. Olyan, mintha azt mondanád, hogy küzdősport, vagy labdajáték.

Az airsoft egy milsim sport, amiben alacsony energiájú, sűrített levegővel működő fegyverek helyettesítik a valódi fegyvereket. 6mm-es golyókkal, azaz BB-kel játsszák, a valósághoz hasonló felszereléssel, fegyverekkel.

De ha beírod a Google-ba millió cikket találsz, ahol részletesen le van írva minden, amit csak tudni akarhatsz.


Ha nem így értetted, kérlek pontosíts kérdéseden.

2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja én azt hittem olyan mint a realsim.. kössz!
2013. júl. 22. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A Milsim (MIlitary SIMulation), egy kiegészítő szabályrendszer az airsofton belül, illetve már szinte egy életérzés. A szabályok a valósághűségre törekednek, és az ilyen játékokon a katonai műveletek végrehajtása a cél, nem a lövöldözés. Gyakran többnapos játékok, lövés nélkül, hidegben, saját magad által vitt cuccban alva - vagy menetelve. Azt eszed, amit vittél, ott alszol, ahol tudsz... Csak a legfelkészültebbek és a nagyon elszánt mániákusoknak ajánlott. Persze egy rövidebb, nem annyira kemény milsim játék a hagyományos embereknek is élvezetes, a lőszerlimittel, a gyakran több órás visszaállásokkal, járőrözéssel, őrködéssel, stb.

A realsim ennél még durvább, leginkább a felszerelést illetően.

Egyéb játékmódokról itt (is) lehet olvasgatni: [link]

2013. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hun46y3 ***** válasza:
Hmm, akkor összekevertem, elnézést.
2013. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!