Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box vagy kyokushin karate?

Thai box vagy kyokushin karate?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A karate itthon, zsákutca, nagyon jó szép tiszta harcmūvézet, de hogy rendesen átéld, és megtanuld el kell menned a gyökerekhez, Japánba, a Thai boxról is megvan a véleményem, de a kettō kōzül a thai boxot tanuld itthon, azzal többremész, persze ha elmennél japánba egy rendes dojoba karatézni, 1000x többre mennél a karatéval, de itthon, thai box.
2013. júl. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MrHard ***** válasza:
Muay-thai! Vannak jó edzők itt Magyarországon is, nem kell ahhoz külföldre menni! Sokkal hatékonyabb, mint a kyo és nem kell sok-sok év, hogy el tudjad sajátítani!
2013. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 aikiboxer ***** válasza:
100%
Box, thai box, kick-box, savate a legalkalmasabbak a küzdelmi készség kifejlesztésére. A karate, kung-fu sem annyira rossz, mint mondják, csak ezekben több a művészet mint a harc. De a legtöbb emberből úgysem lesz Bruce Lee, és valakinek sokat ér a tradíció, esztétikum. (Én fanatikusan imádtam karatézni annak ellenére, hogy a bokszolókat akkor is többre tartottam, mint a karatékákat.)
2013. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A thai boxot ajánlom mert szerintem keményebb és gyorsabban tanulható
2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki rendesen meg akar tanulni küzdeni, akkor azt nem elehet gyorsan csinálni, ennek nem lesz bōdületes hatása 2 hónap után, ha valaki ezt ígéri, az hazudik.
2013. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kyokushin karate!ha találsz egy jó dojo-t és komolyan is veszed többet ér mint a thai box.De viszont ha úgy látod rosszul oktatják akkor inkább thai box helyett kempo-ra menj jobb mint a thai box!
2013. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem kyokushin karate. Én már 4 éve űzöm ezt a sportot. :)
2013. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aikiboxer ***** válasza:
100%
#6 miből gondolod, hogy a kyo jobb mint a thai box? A kyoban nincs fejreütés, ott kezdődik. Egy sima bokszoló úgy kifektet 5 másodperc alatt, hogy még a lábát se használja. A thai boxolók detto. Ha nem hiszed, menj le egy thai box edzésre és próbáld ki magad. Meg fogsz lepődni.
2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 aikiboxer ***** válasza:
100%
Meg ezt a kempót se értem... Miért lenne jobb, mint a thai box? Kíváncsiságból kérdezem (egyiket se próbáltam).
2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kyokushin karatézom 2 éve és nekem tetszik.Szóval az edzőm is jó fej meg sokat lefektet ahhoz hogy egy utcai verekedésből te sétálj ki.Amúgy 2 fő része van és abból egy ilyen "elméleti" a másik meg gyakorlati,ebből az elméleti ami művészetibb de ebben a mozdulatokat tanuljuk.A kata az ami hát ilyen tánc lépésekhez hasonlít és ez a művészeti része de aki nem akarja ezt az nem erőlteti a gyakorlását.8# válaszoló fejütés a versenyen nincs amúgy attól még gyakoroljuk.
2013. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!