Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek milyen a 90kg...

Zaly kérdése:

Szerintetek milyen a 90kg 186cm-es magasság melett?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és 80-90 kg. Amint már mondtam 186 cm magas. Szeretném megkérdezni hogy ez milyen kategória: kövér, túlsúlyos, átlag, vagy sportos?

kép : [link]

kép:

[link]



2013. júl. 17. 14:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
elirtam elnézést 88*-90 kg
2013. júl. 17. 14:08
 2/15 anonim ***** válasza:
izmos vagy a korodhoz képest,de a testzsírod nem tartozik a sportos kategóriába,az az átlagban van.
2013. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azt azér jó tudni
2013. júl. 17. 22:53
 4/15 A kérdező kommentje:
hány kg minuszzal lenne sportos?
2013. júl. 17. 22:55
 5/15 MrHard ***** válasza:
egy kicsit löttyedt vagy, de nem vagy reménytelen :D Sztem is jó a testalkatod a korodhoz képest és nagyon jó a magasságot, csak sok munka lesz vele, hogy igazán jó formát kihozz magadból, de hajrá! Sportolj sokat és ésszel!
2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
napi 20p kocogás 2-3 hónap alatt tudna valamit csinálni?
2013. júl. 18. 11:06
 7/15 MrHard ***** válasza:
nem tudom, hogy mi a terved???? Ússzál, az kíméli az ízületeket! Ha kocogni szeretnél, akkor vegyél nagyon jó futócipőt, mert máskülönben tönkremegy a térded és a gerinced! 20p az nem valami sok, de több a semminél...nem hiszem, hogy 2-3 hónap alatt ennyitől látszani fog valami :( Ha mindenáron futás, akkor inkább csináld azt, hogy kimész egy atlétikai pályára (focipályák körüli ovális futópálya) és az egyeneseket teljes erőből lesprinteled (ami kifér a csövön) a kanyarokban pedig vagy kocogsz, vagy sétálsz! Ez nagyon jó, csak nagyon fárasztó edzés és először nem is tudsz sokat megcsinálni, de nagyon-nagyon hatásos! Előtte viszont rendesen melegíts be, utána pedig nyújtsál le, nehogy megsérülj!Na, ez biztosan meglátszik 2-3 hónap alatt :D
2013. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát a térd izületetmegpróbálom ellensúlyozni az egylábas guggolással
2013. júl. 18. 11:41
 9/15 A kérdező kommentje:
De amúgy a jó futócipő lapos talpú vagy ellenkezőleg minél nagyobb talpú legyen?
2013. júl. 18. 11:43
 10/15 MrHard ***** válasza:
semmiképpen nem jó a lapos talpú! Bemész valamilyen sportboltba és ajánlanak neked futócipőt! Asics márka a legjobb de jó a Nike + Puma... Elég húzós az ára egy jó cipőnek (kb. 25.000), de sokáig bírják és megfelelően csillapítják az ütődéseket, úgyhogy mindenképpen érdemes ilyenre beruházni, ha futni akarsz!
2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!