Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA vagy Motocross?

Bodybeni kérdése:

MMA vagy Motocross?

Figyelt kérdés
Két különböző sport tetszik de nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb és melyiket űzzem..:D
2013. júl. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az MMA az téged fejleszt, meg a testedet. Motorozás meg az érzekszerveidet. Nekem a motor jobban jön be, de nem egy árkategóriában van a kettő.
2013. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hmm igaziból az esztelen egymásnak esés, és a sebesség és veszély élvezete között kell döntened, ha egy igazi harcművészet és motocross között kéne döntened, akkor más lenne a helyzet.
2013. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az MMA -t ajánlanám mert az azért valamilyen szinten megtanít küzdeni ami hasznos lehet a motocrosst nem ismerem de nem is különösen érdekel mert én ojan sportot keresek amivel megtudom védeni magam és erösödök! Én egyébként thai boxolok és pár edzésen tanulunk aikidot is.
2013. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrHard ***** válasza:

Milyen hülye kérdés ez, már bocs! :D Az egyik küzdősport, a másik technikai sportág.... nem lehet összehasonlítani! Csináld mind a kettőt és kész!

Ha szereted, hogy szétcsapnak és szeretsz küzdeni, és választani akarsz a kettő közül, akkor nyilván nem a motocrossot kell választanod :D

Ne hamarkodd el, mert nem mindenki bírja a küzdősportokkal járó szituációkat és fájdalmakat!

2013. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1. válaszoló.. nem értem mért gondolod azt, hogy a motocross nem erősít. Kérlek fogd már azt a kormányt 50+ átlagsebességnél + a védőfelszerelés meg minden szar rajtad van.
2013. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Motocross-ozok és MMA-ztam is nekem a motocross jobban bejött drágabb sport de több kondi kell hozzá főleg amikor 30 métereket ugratsz
2013. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
EZT MI NEM FOGJUK TUDNI ELDÖNTENI EZT NEKED KELL TUDNI!!!!!!!!
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!