Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » JG vagy Umarex? Melyik airsoft...

JG vagy Umarex? Melyik airsoft gyártó a jobb?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom hogy a németek jobbak,én valahogy nem bízok a kínaiakban.még az oldalukat se találom.

2013. júl. 14. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bízhatsz a JG-ben! Nekem JG G36K van. Másfél év alatt 1szer került szerelőhöz, akkor sem komolyabb gonddal.

Jól tuningolhatóak a fegyvereik, alapból erősek és pontosak.

2013. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Umarex német? Nekem kicsit játék kategóriának tűnik. A JG az nem rossz. A mai fegyverek legtöbbje JG.
2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Umarex hajlamos néhány egyedi megoldásra, ezért az esetleges javítása tuningolása az idők során okozhat problémát, persze ez típusfüggő. A JG-vel nincs semmi baj, de azért ráfér egy átnézés. Én az összes fegyveremmel úgy kezdtem, hogy azokat az alkatrészeket amik hagynak kívánni valót maga után már az elején jó minőségűre cseréltem. Már két éve nyúzom a fegyvert és az alapvető karbantartáson kívül nem kellet hozzányúlni!
2013. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!