Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri magyar országon elkezde...

Megéri magyar országon elkezdeni a downhillt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok jó pályákat felénk főleg nincsenek máshol ahol hegyek vannak hallottam hogy vannak könnyebb és durvább pályák is... A másik meg hogy ebből meg lehet élni?

2013. júl. 9. 22:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Háát ha MO-n nem találsz pályát akkor sehol. Nem kell ahhoz "kinevezett pálya" jó arra bármilyen terep.

És nem, szerintem nem lehet belőle megélni, itt biztos nem.

2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az ország nem magyar, hanem az a neve, hogy Magyarország. Megélni csak kiemelkedően profi szinten tudnál szerintem, ahhoz pedig sok-sok év munkája, és megingathatatlan elhatározás szükséges.
2013. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ha szereted csinálni akkor megéri, ha pénzt akarsz vele keresni, rosz országba születtél.
2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egy olyan profi aki mondjuk el jut a világ kupáig az szerintetek hány éve csinálja?
2013. júl. 10. 09:32
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs a közeledbe pálya akkor nem éri meg elkezdeni. Vagy meg építened kéne egyet, az pedig hatalmas munka.
2013. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Meg egy pálya építése is gondolom nem kis összeg plusz még nagyon nagy hely is kell neki.
2013. júl. 11. 09:06
 7/21 anonim ***** válasza:

El lehet kezdeni egy ásóval meg egy lapáttal is:D

Ha szerencséd van és szerzel egy társat még akkor is legalább egy év mire fasza pályátok lesz:D

Utána pedig mindig karban kell tartani, de hát a terep adottságoktól is függenek ezek. Az egy évet pl. az alföldi viszonyokra értettem, de lehet olyan is mint nálunk hogy alapból vannak olyan szakaszok aminek van természetes érkezője és jól belehet gyorsítani:D Volt olyan hogy egy óra alatt összehoztam egy kis "ugratót" amin már méterest is lehet ugrani. Ha te is ilyen helyen laksz érdemes lenne neki kezdened, viszont egy társ minimum kell mert egyedül nagyon unalmas lesz:/ De akkor se rögtön dh bicajt vegyél, előbb tanuld meg az alapokat egy dirt bicajon.

2013. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De nem ismerek senkit erre felé aki ezt akarná csinálni.Amúgy mit értesz az alatt hogy alapok?
2013. júl. 11. 11:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát hogy előbb megtanulsz normálisan bicajozni. A motorosok sem rögtön 500-as motort vesznek, hanem jó eseteben valami 125-öst vagy kisebbet.
2013. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudok normálisan bicajozni:)
2013. júl. 11. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!