Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a jobb bmx?

Melyik a jobb bmx?

Figyelt kérdés

szerintetek melyik a jobb? :D

[link]

[link]



2013. jún. 19. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire lesz rotor és peg nélkül? Am az első könnyebb és szebb is sztem.
2013. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2011es WTP justice komplettem van, és jó bike nagyon. Az a Total BMX igazából full Hi-Ten szóval nehéz és könnyen törik. Persze azért nem egy Mongoose vagy Haro de akkor is. Ennyit nem ér.

A WTP pedig nem full Cr-mo, csak egyes fő csövei meg a villanyak, kezdésnek egyébként jó, sőt még haladónak is, a probléma az, hogy ennyi pénzért jobbat is kapsz.

Ha rám hallgatsz akkor valamelyik Radio bikes Astront veszed innen

[link] .

A Radio Bikes tulajdonképpen full Salt és ráadásul full Cr-mo, csak nem kell megfizetned a Wethepeople márkanevet meg a design-t.

Ha használtan akarnál venni akkor már csak is WTP, és 100 ezerért szerintem már kapnál valami komolyabb komplettet is alig használtan. 2011es Envy-t vagy hasonlót.

2013. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként talán kapsz mellé peget is, 2011ben még adtak hozzá, de egyébként annyi mindent nem dob a peg mert van rá a tothpick icepick 50-50 meg az íves kiállások, cserébe viszont borzasztó balesetveszélyes meg nehéz.

A szálbowden pedig kb csak hátráltat, akkor már inkább a breakless. Engem zavart, hogy minen footjamtailwhip vagy barspin után meg kellett állni tekerni a kormányon egyet, ráadásul a teljes fékhardver is van egy kiló.

2013. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] én ezt venném, szerintem 100ba odaadja, és kb kategóriákkal feljebb van mint az a Total vagy a Justice
2013. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!