Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire megbízható az airsoft...

Mennyire megbízható az airsoftcentrum.hu? És mik a tapasztalataitok? (több lent)

Figyelt kérdés

oldal: [link]


Továbbá azis érdekelne, hogy van ennek az online boltnak székhelye (tehát utcai boltja).vagy helyileg ez hol van? Mert az oldalukon nincs infó de én úgy emlékszek hogy Pécsen vannak.



2013. jún. 13. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
baján van a bolt.. szerintem elég jó bolt, mert a fegyvereket átnézik, és hibásakat nem küldenek, meg garancia is van valameddig.. haverom vett ott egy sotit, azán beleejtett egy 2 forintost a fegyóba, és nem tudta fölhúzni.. a hétem bementem vele és ott megcsinálta..
2013. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható, eddig alkatrészeket, illetve két táskát rendeletem tőlük. Az egyik a megrendelést követően elfogyott a raktárból, felhívtak, elmondták a lehetőségeket és módosítottunk a rendelésen. Fegyvereket csak személyesen lehet náluk venni, vagy futárszolgálatot kell megbízni a szállítással, minden mást postai utánvéttel küldenek, általában pár napon belül meg is érkezik. Ahogy az első válaszoló is írta, bajai illetőségű az üzlet, Pécsen sajnos nincs, pedig örülnék neki :)
2013. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen megbízható, eddig alkatrészeket, illetve két táskát rendeletem tőlük. Az egyik a megrendelést követően elfogyott a raktárból, felhívtak, elmondták a lehetőségeket és módosítottunk a rendelésen. Fegyvereket csak személyesen lehet náluk venni, vagy futárszolgálatot kell megbízni a szállítással, minden mást postai utánvéttel küldenek, általában pár napon belül meg is érkezik. Ahogy az első válaszoló is írta, bajai illetőségű az üzlet, Pécsen sajnos nincs, pedig örülnék neki :)


Köszönöm a válaszokat :) A biztonság kedvéért kérdeztem meg mert az oldalon a kommentek alapján eléggé korrektnek tűnnek.Szerintem fegyvert foguk tőlik rendelni.Természetesen futár szolgálatot igénybe veszek mivel nincs kedvem leugrani Bajára egy fegyverért :)

2013. jún. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!