Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy airsoft fegyver mennyire...

Egy airsoft fegyver mennyire bírja a vizet?

Figyelt kérdés
Lehet esőben játszani? Esetleg a tisztítás is megoldható úgy, hogy belemártom vízbe?

2013. máj. 11. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy manuál, vagy egy gázos elvileg minden gond nélkul, csak le ne rakódjon a vízko és legyen rendesen átkenve. Belemártással nehezen tisztítod, esetled súrolással, de jól ki kell szárítani. Az airsoft fegyvereket nem vízbe találták ki. Az AEG-ket egyáltalán nem ajánlanám vízbe mártani, viszont nekem AEG-m van és eddig soha nem volt gond esoben. Attól fugg, hogy mennyire ugyesen van bekábelozva, persze abszolút szigetelni nem tudod az elektrotechnikát. Mint mondtam, lehet esoben játszani, tisztítás meg úgy oldhatod meg, hogy ha nincs benne batri vizes ronggyal áttorolod, és hagyod megszáradni.
2013. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem esős játékokon semmi problémám nem volt AEGemmel. Ha jól szigetelve van akkor bírják, jó de nem úgy hogy bedobod tóba és kiveszed... :D Egyszer volt olyan játékom, mikor ha előre döntöttem a fegyvert akkor csurgott a víz az előagyból, de az se okozott semmi gondot. Kitisztítani, rendbe tenni, lekezelni ajánlatos ilyen játékok után!
2013. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!