Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftba g36c t ajanlotok? 2...

Airsoftba g36c t ajanlotok? 2 ev garanciaval ha esetleg tonkre megy?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Garancia?! :D

2 év?! :D

Ébresztő!!!

Ezekre a fegyverekre általában 6 hónap "garit" vállalnak ha vállalnak... Azt is inkább szavatosságnak hívják az "okosabb" kereskedők.

A legjobb, ha nem a top minőségből vásárolsz, hogy ha azonnal elviszed egy hozzáértőhöz aki rendbe rakja, persze ez még +10-20 ezresedbe lesz! ;)

2013. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jing Gong G36C /K-t ajánlom. Remek fegyver, remek áron. 30 nap visszacserélésit kapsz rá és 3 hónap javításit!
2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bementem tegnap az airsoftcentrumba, azt kezembe vettem, es megtetszett.. a baratom is ott vett, azt mondta h 2 ev koruli garancia van, de ha kozbe vmi tonkre megy, megcsinaljak, ha 3.ra megy vmi tonkre, kicserelik.. ott mondtak neki.. egy 2 forintost ejtett bele, es nem tudta kiszedni XD
2013. ápr. 27. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy legyen! Bár ritka sz@r érzés amikor tönkremegy, és azért nem tudsz játszani mert szervizben van... inkább tönkre se menjen!

Az egyik csapattársam vett boltba fegyvert, aztán kb az első tár felénél valami szétugrott a GB-ben, majd szétvert mindent.... mondanom sem kell hogy elhajtották a boltba... :( Ez nem a centrum volt az igaz. Én inkább ahogy megvettem a fegyverem rendbe is rakattam, és azóta se kellet hozzányúlni és még nem hagyott cserben...

2013. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XD de o masnap mar vitte be, es ameg neztuk a fegyokat, addig megcsinalta.. jo gyors volt
2013. ápr. 27. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Haver tobb mint egy éve használja ugyanazt a G36c-t ugyanazzal a tárral ami volt hozzá. Minimális problémák voltak, szerivzbe nem is kellett vinni. Ajánlom mindenképpen :)
2013. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok, akk mar biztos h azt veszek :)
2013. ápr. 28. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes airsoft fegyveremnél eddig a tűzváltókarral van/ volt hiba. AK, M4, G36. Most is amiatt van a 36-osom szerelőnél, valahogy nálam ez hibásodik meg mindig. De egyébként semmi gond nincs a g36-tal. Viszonylag könnyű, könnyen kezelhető, bal és jobb kezes egyaránt használhatja, könnyen szerelhető! Kompakt kis fegyver :) Szeretem! :D
2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!