Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fingerboard kérdés, tudnátok...

Fingerboard kérdés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval kb 2 éve vettem egy Tech Deck-et, azzal tanulgattam ilyen alapokat, ollie, grindek, slidek, de kickflipel már meggyűlt a bajom.. mostanában megint előszedtem a deszkát, aztán elkezdtem vele a 360-at gyakorolni, néha szépen beadom meg minden, de érzem hogy ez a tech deck valahogy nem is fingerboard.

Megérné egy fából készült fingerboardra beruházni? egyébként nagyon érdekel ez a fajta időtöltés 16 éves létemre, tudom hogy ez nem sport, nem kell kioktatni :)

Olyan dolgokat olvastam, hogy a "komolyabb" fingerboardokkal könyebbek a trükkök meg satöbbi.. ez igaz? mert ha igen akkor talán beruháznék egy olcsóbb fából készültre, de nemtudom hogy milyen legyen.. ajánlanátok pls? köszi!!!


2013. ápr. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

jézusom egy flippet nem tudsz és akarsz fa lapot?

Amúgy nem fog jobban menni, ha ennyire nincs érzéked inkább ne költs rá.

2013. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. De mindig is érdekelt a fingerboardozás. Kickflip-es és Heel flip-el van csak problémám... Pop shove it rendesen megy, 360-at is néha sikerül beadnom, és slideok, grindok szépen mennek. De a két flippel hiába próbálkozom.. nem sikerül. Sokféle képpen próbáltam a Kickflipet, néha összejött, de akkor is többször pörgött, tehát az nem is nevezhető kickflipnek.. Esetleg valami segítséget tudnál adni, hogyan lehetne próbálkozni, hogy sikerüljön?
2013. ápr. 6. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
gyakorolj, egy idő után patent lesz a flip, addig ne vegyél semmi drágát.
2013. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget. Gyakorolok ezerrel :P
2013. ápr. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!