Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Súlyok nélkül hogyan tudok...

Súlyok nélkül hogyan tudok hátra edzeni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
húzodzkodás minden mennyiségben
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike ;)
2013. márc. 16. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
a fegyencedzésben szereplő gyakorlatok amikkel álítólag el lehet érni, hogy hidat tudj csinálni.. nos nekem a híd a mai napig nem jött össze, viszont a hátizmaimat sikerűlt megedzenem úgy hogy elmúlt a derékfájásom.
2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fegyencedzésben különböző híd gyakorlatok tényleg nagyon jók a hát edzésére, valamint a Fegyencedzés 2-ben a nyújtások is nagyon hasznosak. Emellett én gerincjógára járok, az is eszméletlen jó (személyes véleményem szerint), valamint body art-ra. Tavaly novemberben kezdtem a fegyencedzést, februárban a jógát, és jelenleg nem okoz gondot egy szabályos híd póz megtartása (természetesen szabályos, kiegyensúlyozott, nem kapkodó légzéssel) akár fél/egy percig is, holott november előtt nem bírtam hátranézni se ;-)


Javaslom tehát, hogy nézz utána ezeknek: Fegyencedzés, calisthenic, jóga, pilates, cross body/strong body, body art...


Javaslom továbbá, hogy ne edz csak és kizárólag hátra, hanem minden testrészre egyenletesen.


U.i.: Ha a jóga érdekel, szerintem semmiképp se kezdj el jógázni csak úgy magadtól, hanem legalább 2-3 hónapig járj jóga órára, hogy megtanuld HELYESEN a testtartásokat, és a levegővételt, mert ha rosszul csinálod, akkor lehet, hogy többet árt, mint használ. Ha megvan ez a kellő gyakorlat, akkor természetesen magadtól is folytathatod a jógázást :-)

2013. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!